KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı ETAP MÜHENDİSLİK HİZM.ve MAK. END. SAN. ´ya (Bu metinde "ETAP MÜHENDİSLİK HİZM.ve MAK. END. SAN. " olarak kullanılacaktır) aittir.

ETAP MÜHENDİSLİK HİZM.ve MAK. END. SAN. internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, ETAP MÜHENDİSLİK HİZM.ve MAK. END. SAN. ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı ETAP MÜHENDİSLİK HİZM.ve MAK. END. SAN. internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini etapweb.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. etapweb.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

ETAP MÜHENDİSLİK HİZM.ve MAK. END. SAN. internet sitesini ziyaret eden ve ETAP MÜHENDİSLİK HİZM.ve MAK. END. SAN. sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2018 - ETAP MÜHENDİSLİK HİZM.ve MAK. END. SAN. . Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi